Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vlčice a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Penzion Pod Hrádečkem ubytování Vlčice

Celoroční ubytování s restaurací a krbem. Máme zde 4 pokoje z toho 2 se socialním zařízením a možností přistýlky o celkové kapacitě až 12 osob a venkovní chatku pro 3 a více.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Pod Hrádečkem ubytování Vlčice a jeho okolí:

Restaurace pension s celoročním ubytováním s kapacitou až 12 osob. Pension je situován v krásném klidném prostředí asi 4 km od Trutnova. Je to ideální výchozí bod pro pěší i cykloturistiku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Pod Hrádečkem Vlčice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Pod Hrádečkem

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Pod Hrádečkem, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vlčice - Vlčice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Pod Hrádečkem. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Vlčice - Vlčice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.