Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vlašim a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytování Spolkový dům ubytování Vlašim

Spolkový dům Vám nabízí možnost ubytování v příjemném a klidném prostředí v bezprostřední blízkosti vlašimského zámeckého parku. Celková kapacita domu je 15 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha)
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Ubytování Spolkový dům ubytování Vlašim a jeho okolí:

Spolkový dům Vám nabízí možnost ubytování v příjemném a klidném prostředí v bezprostřední blízkosti vlašimského zámeckého parku. Celková kapacita domu je 15 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha), na pokojích zdarma zajištěn přístup na internet.

K dispozici je společná kuchyňka, vybavená elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí. Jeden z pokojů je upraven bezbariérově pro pobyt handicapovaných osob.

V průjezdu lze parkovat kola a kočárky s možností uzamčení. Součástí Spolkového domu je rozsáhlá zahrada s ohništěm (možnost táboráku), trampolínou a lezeckou stěnou (přístuná pouze po předchozí domluvě s lezeckým instruktorem p. Brožkem - viz odkaz ZAHRADA PLNÁ AKTIVIT). Celý objekt je nekuřácký. Děkujeme za pochopení.CENY ZA UBYTOVÁNÍ(ubytování je bez snídaně)Samostatný pokoj

1 noc/lůžko 370 Kč

2 - 3 noci/lůžko 340 Kč

4 a více nocí 320 Kč

Dvoulůžkový pokoj cena za pokoj/noc 660 Kč

Třílůžkový pokoj cena za pokoj/noc 900 Kč

Čtyřlůžkový pokoj cena za pokoj/noc 1120 KčDoba ubytování: 8:00 - 18:00, odjezd do 10:00

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Spolkový dům Vlašim

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Spolkový dům

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Spolkový dům, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vlašim - Vlašim. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Spolkový dům. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Vlašim - Vlašim, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.