Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vítkov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 6 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


****

 Rekreační Středisko Rekreační zařízení U Brodu Mokřinky ubytování Vítkov

Nabízíme ubytování v 7.chatkách vybavených kuchyňkou a sociálním zařízením po celkové rekonstrukci.Stravování v místní restauraci.Středisko vybaveno Wifi internetem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Rekreační Středisko Rekreační zařízení U Brodu Mokřinky ubytování Vítkov a jeho okolí:

Rekreační středisko u Brodu se nachází v těsné blízkosti řeky Moravice a bývalých Jánských lázní.Okolí je známo těžbou břidlice a v okolí se nachází několik břidlicových dolů. Část je funkční.Řeka Moravice vytéká z přehrady Kružberk známé ze seriálu ,,Velké sedlo"". Po dohodě je možno zajistit prohlídku přehradní hráze. Nabízíme dětské hřiště, Volejbalový kurt,rybaření ale hlavně relaksaci v přírodě. Pro stravníky jsme vybavení domací kuchyní a pivem Budvar.Pro ciklisty jsou vyhrazeny známé cyklotrasy.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Rekreační zařízení U Brodu Mokřinky Vítkov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Rekreační zařízení U Brodu Mokřinky

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Rekreační zařízení U Brodu Mokřinky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vítkov - Vítkov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Rekreační zařízení U Brodu Mokřinky. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Vítkov - Vítkov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.