Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Věšín a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Jaro ubytování Věšín

K ubytování jsou Vám k dispozici 2x třílůžkové pokoje, 3x dvoulůžkové pokoje vybavené televizí a rádiem, s možností přistýlky.

Detailní popis objektu Penzion Jaro ubytování Věšín a jeho okolí:

Zabezpečené parkování v objektu, pergola, posezení na zahrádce. V blízkosti koupaliště,tenisový kurt. Příroda nádherná k projížďce na kolech nebo na běžkách, Brdské lesy jsou vyhlášený houbařský ráj.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Jaro Věšín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Jaro

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Jaro, které nabízí ubytování ve městě (obci) Věšín - Věšín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Jaro. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Věšín - Věšín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Jaro Věšín
*

Penzion Jaro
[ ubytování Věšín ]

Rožmitál pod Třemšínem ubytování Věšín Jaro : K ubytování a odpočinku jsou v penzionu Jaro ve Věšíně připravené 3 dvoulůžkové pokoje a 2 třílůžkové pokoje, které jsou vybavené TV a rádiem, s možností přistýlky. Věšín ubytování Penzion Jaro služby Zabezpečené parkování v objektu. Součástí penzionu je restaurace ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizorem