Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Veselá Boseň a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Apartmán Veselá ubytování Veselá Apartmán Boseň

Apartmán se semostatným vchodem do domu, krytý bazén, sauna, tenis
 je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Apartmán Veselá ubytování Veselá Apartmán Boseň a jeho okolí:

Spádová obec vedle Mnichova Hradiště, brány do Českého ráje. Byt se samostatným vchodem je po celkové rekonstrukci a vkusně zařízený novým nábytkem. V přízemí je 1 ložnice a příslušenství, v patře druhá ložnice a kuchyň. Byt je součástí rodinného domu, který je situován na klidném okraji vesnice s minimálním provozem v těsné blízkosti pěkné lipové aleje. U domu je zahrádka s terasou a zahradním pavilonem, před domem travnatá náves a 100 m na vesnické fotbalové hřiště. 1.7.07 byl uveden do provozu cca 60 m od domu víceúčelový tenisový kurt (50 Kč/1/h) s umělým povrchem (viz foto) včetně tréninkové stěny. V nedaleké zatopené pískovně 12 ha velké je možné rybařit.

Parkování před domem.

obytná ložnice: 2 L, 1 RK, 16 m2

obytná ložnice: 1 DL, 16 m2

kuchyň s jídelním koutem: t/s, plynová čtyřhořáková deska, LE, KA, toustovač, mikrovlná trouba s grilem

sprcha, t/s, WC

terasa, zahradní nábytek a pavilon, gril, 2 BTV, radiomagnetofon, ústř. topení, krytý bazén 3,5 x 6 x 1,5 m, sauna (použití je zahrnuto v ceně ubytování)

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Veselá Veselá - Boseň

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Veselá

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Veselá, které nabízí ubytování ve městě (obci) Veselá - Boseň. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Veselá. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Veselá - Boseň, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.