Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Velký Újezd a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion a Restaurace Myslivna ubytování Velký Újezd

Penzion Myslivna se nachází na úpatí Oderských hor v krásné přírodě lesů Libavá.Návštěvníkům kromě ubytování nabízíme i rozmanité výlety v blízkém okolí. Na své si přijdou sporovci, rekreanti ya účelem výletů i odpočinku.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresstenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion a Restaurace Myslivna ubytování Velký Újezd a jeho okolí:

Penzion Myslivna se nachází na úpatí Oderských hor uprostřed krásné přírody Libavé. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, tv a wifi připojením. Součástí Penzionu je stylová restaurace, vybavená školící místnost, venkovní zahrádka a možnost využití našich balíčků služeb. Jsme schopni uspokojit každého navštěvníka svou pestrou nabídkou výletů, sportovních vyžití a odpočinku dle jeho přání.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion a Restaurace Myslivna Velký Újezd

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion a Restaurace Myslivna

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion a Restaurace Myslivna, které nabízí ubytování ve městě (obci) Velký Újezd - Velký Újezd. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion a Restaurace Myslivna. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Velký Újezd - Velký Újezd, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.