Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Velký Šenov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Chata Rodinná chaloupka ubytování Velký Šenov

Zveme vás k návštěvě krásného 200let starého podstávkového domu se stylovým interiérem na hranici česko-Saského Švýcarska. Ubytování je ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích.


Detailní popis objektu Chata Rodinná chaloupka ubytování Velký Šenov a jeho okolí:

Zveme vás k návštěvě krásného 200let starého podstávkového domu se stylovým interiérem na hranici česko-Saského Švýcarska.

Ubytování je ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. K vybavení patří koupelna a WC pro 2 pokoje a kompletně vybavená kuchyně. V případě potřeby možnost praní a žehlení.

K využití je i zahrada i s posezením a grilem.Parkování je zajištěno přímo na uzavřeném pozemku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Rodinná chaloupka Velký Šenov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Rodinná chaloupka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Rodinná chaloupka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Velký Šenov - Velký Šenov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Rodinná chaloupka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Velký Šenov - Velký Šenov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.