Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Velký Beranov a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


v soukromí Ubytování ubytování Velký Beranov

Ubytování v apratmánech s vlastní kuchyní, koupelnou a soc. zařízením. V blízkosti krajského města Jihlava (5km) v dosahu MHD. 100 m vzdálený hostinec. 50m obchod s potravinami. Ubytování ve Velkém Beranově.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu v soukromí Ubytování ubytování Velký Beranov a jeho okolí:

ubytování ve Velkém Beranově. k dispozici 2x 2 lůžkový a 1x 3 lůžkový pokoj.

Terasa, dětská houpačka, dět. postýlka. Sposta možností výletů. 100m hostinec s teplými jídly. 50 m obchod s potravinami.

cca. 5 km - Jihlava (ZOO, City Park, Vodní ráj...)

cca. 5 km - Luka nad Jihlavou (koupaliště, sjezdovka, cyklo stezka Jihlava Raabs)

cca. 4 km letiště Henčov


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci prov soukromí Ubytování Velký Beranov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro v soukromí Ubytování

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro v soukromí Ubytování, které nabízí ubytování ve městě (obci) Velký Beranov - Velký Beranov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro v soukromí Ubytování. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení v soukromí věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Velký Beranov - Velký Beranov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.