Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Velké Pavlovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Apartmán Ubytování nad sklepem ubytování Velké Pavlovice

Apartmány na vinařských stezkách v srdci Moravského vinařství -ve Velkých pavlovicích
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Apartmán Ubytování nad sklepem ubytování Velké Pavlovice a jeho okolí:

K dispozici je ubytovaní ve dvou apartmánech (4 resp. 5 lůžek, celkem tedy 9 lůžek), každý vybaven samostatnou kuchyňkou, soc. zařízením ,koupelnou,TV, sat. ,wi-fi připojení

Cena 350,-Kč za lůžko a den.

Druhá možnost je v jiném objektu(tento objekt je vzdálen cca 40m), zde je společné soc. zařízení, společenská místnost s TV, Internet, DVD a kompletně vybavená kuchyňka, zde jsou 4 místnosti dvě 3-lůžkové a dvě 4-lůžkové. Cena 250,-Kč za lůžko a den.

Pro oba objekty je možnost grilování a posezení na zahradě včetně možnosti koupání v bazénu.

Parkování sice na ulici, ale přímo u objektu.

V případě ,že holdujete cyklistice ,můžeme Vám zapůjčit horská kola nebo Vám Vaše kola uložíme.

Dále nabízíme možnost posezení ve vinném sklepě včetně degustace vín, firemní akce, setkání s přáteli včetně občerstvení, možnost zakoupení vín z naší vlastní produkce.

Naše vinařství, sklep i ubytování uspělo v rámci projektu rozvoje a podpory vinařské turistiky na Moravě a v Čechách. A protože jsme splnily velmi přísná kritéria pro elitní subjekty vinařské turistiky, získali jsme prestižní certifikát.

Jsme certifikováni Nadací Partnerství v projektu Cyklisté vítáni

GPS souřadnice:

WGS84 lat.: 48.9060333333 => 48.90593238784017

WGS84 long.: 16.8101694444 => 16.810251156815216


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Ubytování nad sklepem Velké Pavlovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Ubytování nad sklepem

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Ubytování nad sklepem, které nabízí ubytování ve městě (obci) Velké Pavlovice - Velké Pavlovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Ubytování nad sklepem. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Velké Pavlovice - Velké Pavlovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.