Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Velké Hoštice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 6 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Penzion Darja ubytování Velké Hoštice

Rodinný penzion ve Velkých Hošticích (mezi Opavou a Kravařemi) nabízí k ubytování dva dvoulůžkové pokoje (jeden s možností přistýlky) a jeden třílůžkový pokoj. Vybavení: plně vybavená kuchyňka, dvě koupelny, 2x WC, TV, radio, ...
K hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Darja ubytování Velké Hoštice a jeho okolí:

Nabízíme Vám ubytování v soukromí v rodinném penzionu Darja, nacházejícím se ve výhodné lokalitě jak pro turisty, tak pro zaměstnance či obchodní partnery.Velké Hoštice se nacházejí mězi městy Opava (3,5 km) a Kravaře (1,5 km), kam vede dobré silniční spojení, popř. je možno využít meziměstské autobusové dopravy nebo vlaků.Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Součástí je standardní vybavení. V blízkém okolí naleznete rozličné přírodní a turistické zajímavosti a různé možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a kulturních památek.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Darja Velké Hoštice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Darja

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Darja, které nabízí ubytování ve městě (obci) Velké Hoštice - Velké Hoštice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Darja. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Velké Hoštice - Velké Hoštice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.