Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Velké Březno a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion U Horáčků ubytování Velké Březno

Nabízíme ubytování v 1 apartmánu se samostatnou koupelnou a WC a 3 dvoulůžkových pokojích (možnost přistýlky)se společným sociálním zařízením na chodbě. Pension je otevřen od dubna do října.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici letní terasa
http://www.sweb.cz/hostinechomole
Mobil(+420) 606 253 904
 

Detailní popis objektu Penzion U Horáčků ubytování Velké Březno a jeho okolí:

Nabízíme ubytování v 1 dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením

a 3 dvoulůžkových pokojích (možnost přistýlky)se společným sociálním zařízením na chodbě.Pension je otevřen od dubna do října.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Horáčků Velké Březno

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Horáčků

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Horáčků, které nabízí ubytování ve městě (obci) Velké Březno - Velké Březno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Horáčků. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Velké Březno - Velké Březno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion U Horáčků Velké Březno
*

Penzion U Horáčků
[ ubytování Velké Březno ]

hostinec u Horáčků se nachází na hranici okresů Ústí nad Labem a Litoměřic. Je vzdálen 15 km od Ústí nad Labem a 15 km od Litoměřic.Homole u Panny u Horáčků penzion ubytování: Stylový a útulný penzion, který leží v klidném a krásném prostředí přírody nabízí ubytování v jednom apartmánu se samostatnou koupelnou se s ...

Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon