Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Velešín a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


Apartmán Ubytování u Bláhů, Velešín ubytování Velešín

Přijměte prosím pozvání do příjemných a útulných prostor ubytování u Bláhů ve Velešíně v našem rodinném domě. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí věříme, že se u nás budete cítit jako doma.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Apartmán Ubytování u Bláhů, Velešín ubytování Velešín a jeho okolí:

Velešín je menší klidné město se 4.000 obyvateli, kde je veškerá občanská vybavenost. Jeho poloha ho předurčuje jako výhodné místo pro ubytování z řad turistů, tak z řad firemní klientely. Z Velešína není nikam daleko. Jen pro zajímavost: České Budějovice 18km, Český Krumlov 15km, Nové Hrady 30km, Třeboň 46km, Lipno 46km. Nespočet turistických a přírodních zajímavostí a sportovního vyžití v blízkém okolí, autobusová a vlaková doprava, cyklobus, dobré napojení na silniční síť. Už jen to mezinárodní letiště v Českých Budějovicích nám chybí :-).Náš rodinný dům, v jehož prostorách ubytování u Bláhů nabízíme, je umístěn v zahradě na okraji města Velešín, odkud už je jenom kousek na procházku do lesa, na projížku na kole , do restaurace ,do kina, na ryby, na autobus, na vlak je to malinko dál - nebo Vás dovezeme. Od roku 2014 také úplně nové veřejné venkovní koupání 10 minut pěšky. Nechcete nikam vyrazit? Zůstaňte na terase nebo si upečte buřty u nás na zahradě.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Ubytování u Bláhů, Velešín Velešín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Ubytování u Bláhů, Velešín

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Ubytování u Bláhů, Velešín, které nabízí ubytování ve městě (obci) Velešín - Velešín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Ubytování u Bláhů, Velešín. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Velešín - Velešín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.