Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Varnsdorf a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Siesta ubytování Varnsdorf

Penzion Siesta se nachází v blízkosti hranic se SRN a skýtá návštěvu jak na naší,tak i německé straně.Je nově otevřen a nabízí jednolůžkové,dvojlůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastní soc.zařízením a TV.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Siesta ubytování Varnsdorf a jeho okolí:

Penzion Siesta se náchází 200 m od hranic se SRN .Je vhodný jak pro rodinnou rekreaci,tak i k ubytování firemních hostů a manažerů.Má své uzavřené parkoviště a je rodinného typu.V přízemí je v provozu restaurace se salonem a venkovní terasou.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Siesta Varnsdorf

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Siesta

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Siesta, které nabízí ubytování ve městě (obci) Varnsdorf - Varnsdorf. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Siesta. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Varnsdorf - Varnsdorf, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.