Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Vápenná a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 5 m/s


Statek, Ranč, Farma Holiday House ubytování Vápenná

Bývalá zemědělská usedlost situovaná na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor, v obci Vápenná, nabízí komfortní ubytování pro 18 osob. V objektu pocházejícím z počátku 20. století byl v roce 1999, po komplexní rekonstrukci, vybudován apartmán pro 9 osob
Detailní popis objektu Statek, Ranč, Farma Holiday House ubytování Vápenná a jeho okolí:

Oba apartmány jsou přístupny samostatnými vchody, nejsou vzájemně propojeny. K usedlosti patří velká, upravovaná zahrada ( cca 3.000 m2 ) s venkovním posezením a stolním tenisem. Na zahradě je možnost grilování na otevřeném ohni nebo na lávovém kameni, či grilu pro přípravu ryb. Další možností pro využití volného času je pronájem horských nebo trekkingových kol ( i dětské ).Objekt je zcela k dispozici návštěvníkům, je bez přítomnosti majitele. Vytápění plynové, ohřev vody elektrický ( 400 l ). Případná přítomnost psa je možná a bezplatná.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proStatek, Ranč, Farma Holiday House Vápenná

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Holiday House

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Statek, Ranč, Farma Holiday House, které nabízí ubytování ve městě (obci) Vápenná - Vápenná. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Statek, Ranč, Farma Holiday House. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Vápenná - Vápenná, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.