Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Valtice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


****

 Penzion U rytířů vína ubytování Valtice

Zámeček La Veneria , 500 let staré sídlo vrchního lovčího liechtensteinských knížat je umístěn v zámeckém parku UNESCO ve Valticích uprostřed Lednicko.valtického areálu. Po citlivé renovaci poskytuje exkluzivní ubytování zámeckého typu posezení ve sklípk


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Penzion U rytířů vína ubytování Valtice a jeho okolí:

Zámeček LA VENERIA /ubytování "U Rytířů vína"/-500 let staré sídlo Vrchního lovčího liechtensteinských knížat /Grand Veneur/ se nachází v zámeckém parku Státního zámku Valtice /UNESCO/ v Lednicko-valtickém areálu UNESCO na Jižní Moravě. V objektu z roku 16568 ,nově rekonstruovaném v roce 2007,je nabízeno exkluzivní zámecké ubytování za přijatelné ceny - "modrý", "oranžový", "květinový","svatební"pokoj se snídaní "do postele jako na zámku".Snídaně je v ceně ubytování. Každý pokoj má své příslušenství /WC,sprcha nebo vířivá vana/,TV. Před objektem je vlastní parking střežený kamerovým systémem. Posezení na terase s výhledem na vinohrady a Kolonádu,přímý vstup do rozlehlého zámeckého parku, vinný sklípek,Rytířský sál s krbem, úschova kol a lyží,moravská vína,to vše je našim hostům k dispozici.

Termální wellness koupání v nedalekých rakouských lázních,možnost ubytovat se ve spolupracujícím rakouském penzionu za české ceny ,již neexistující -e objevit.Chcete strávit romantický večer v posteli plné růžových lístků, či raději popít ve vinném sklípku?

Nebo Vám vyhovuje masáž ve wellness lázních a večer posezení na rytířské hostině s masem, podávaným napíchnutým na meči ?

Nebo využijete početných cyklistických stezek z nichž řada vede i přes území Rakouska s možností koupání ? V zimě se na těchto stezkách lyžuje a sáňkuje.

Chcete nakoupit levnější elektroniku, drogerii či potraviny a víno v nedalekých rakouských obchodech ?

Zajeďte si do nedaleké Vídně /45 km/ do zábavního parku Prater nebo do císařského paláce Schönbrun.

Navštivte prehistorická místa Velké Věstonice /Venuše/, Moravské pole /Přemysl Otakar/, Mikulčice /staří Slované/, Náklo /Cyril a Metoděj/,

starořímskou pevnost Carnutum, hrady na Pálavě, zámky Mikulov,Lednice, Janův hrad,Milotice, národní parky Pálava a Podyjí.

Můžete rybařit na spolupracujícím rybníčku Košík /povolení Vám vydáme/, nebo surfovat na Novomlýnských nádržích .

Doporučujeme také návštěvu Národního Salonu vín ČR, kde můžete degustovat nejlepší vítězná vína z celé republiky /do salonu je to 100 metrů, což je výhodné zejména při návratu z degustace večer/.

To vše Vám nabízí zdejší kraj v nejbližším okolí zámečku La Veneria, kde se levně a příjemně ubytujete.

Jak se k nám dostanete :

-autem po dálnici D1 exit Břeclav, potá 7 km Valtice ,přes náměstí 300 metrů Růžovou ulicí a na jejím konci doleva do kopce velký kamenný dům La Veneria.

-vlakem do stanice Břeclav /Pendolino, Intercity/, poté vláčkem 2 stanice do Valtice-město.

-letadlem do Vídně, poté vlak, bus, rent-a car nebo taxi do Valtic /45 km/.Na příjemný pobyt Vás zve Ivana Benadová, majitelka zámečku La Veneria

Na setkání s Vámi se těší její syn Baron Karel Dominik ,rytíř Moravy

tel: 737 684 308 mail: ivanabenadova@tiscali.cz www.valtice-zamecke-ubytovani.net