Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Valdov Nová Paka a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 4 m/s


Chalupa Valdov ubytování Valdov Chalupa Nová Paka

Malá, nenápadná chaloupka se nachází v obci Valdov v Královehradeckém kraji. Ubytování je zde možné až pro 8 osob. V jejím vnitřku se ukrývá staleté roubení s moderním krbem. Chalupa je plně vybavena. Bazén dokreslí pohodu Vaší dovolené.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Detailní popis objektu Chalupa Valdov ubytování Valdov Chalupa Nová Paka a jeho okolí:

Malá, nenápadná chaloupka se nachází v kotlince při potůčku Heřmánek v obci Valdov v Královehradeckém kraji. Její kapacita čítá 8 osob. V jejím vnitřku se ukrývá staleté roubení s moderním krbem. Chalupa je plně vybavena elektronikou, nádobím a ostatními věcmi. Domácí mazlíčci nejsou vítáni.Svoji polohou, 25km do nejbližší části Českého ráje a 15km do nejbližšího města Krkonoš, je lákadlem pro výlety i turistiku.Rekreační chaloupku naleznete v obci Valdov mezi Novou Pakou(4km) a Lázněmi Bělohrad(6km). Nachází se na neoploceném pozemku na okraji vesnice s výhledem na rybník a les. Valdov je malá a tichá vesnička se 112 obyvateli, obchodem smíšeného zboží, bez hospody. Majitelé bydlí v rodinném domku na společném pozemku.Bazén o rozměrech 10x4x1,5m dokreslí pohodu Vaší dovolené.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Valdov Valdov - Nová Paka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Valdov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Valdov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Valdov - Nová Paka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Valdov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Valdov - Nová Paka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Novopacké sklepy Nová Paka
***

Penzion Novopacké sklepy
[ ubytování Nová Paka ]

Klenotnice a malebný Suchardův dům. Naproti kinu spatříte stylový dům Penzionu a restaurace Novopacké sklepy. Penzion Novopacké sklepy Nová Paka ubytování: Penzion a restaurace Novopacké sklepy Vám nabízí stylové ubytování v útulných pokojích umístěných v podkroví krásné restaurace. K dispozici jsou pro Vás dvou až tříl ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem