Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Valašská Senice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Horsky hotel Antarik.


Ubytování Valašská Senice
Chata leží nad obcí Valašská Senice v čisté horské přírodě Beskyd, na samotě uprostřed lesů a luk. Nabízíme celoroční ubytování a stravu. Jinak se specializujeme se na zdravý životní styl, masáže, relaxační a rodinné pobyty, jógu. V zimě možnost lyžování.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelu

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Horsky hotel Antarik

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Horsky hotel Antarik, které nabízí ubytování ve městě (obci) Valašská Senice - Valašská Senice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Horsky hotel Antarik. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Horsky hotel věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Valašská Senice - Valašská Senice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.