Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Úsov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


****

 Penzion Vila Háj Třeština ubytování Úsov

Nabízíme ubytování v klidném prostředí obce Třeština, blízko hlavního tahu D35 na Prahu. Ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Možnost stravování v myslivecké restauraci, která je součástí penzionu.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Penzion Vila Háj Třeština ubytování Úsov a jeho okolí:

Ubytování - Penzion

Proč právě zde?•Krásné a hlavně klidné prostředí v okolí řeky Moravy, 5 km od hlavních tras (dálnice Olomouc – Hr. Králové, Olomouc – Šumperk), možnost stravování přímo v našem hotelu, možnost využití aktivního odpočinku v okolí penzionu při procházkách, jízdách na koni...

•Nabízíme Vám ubytování v 6 dvou až tří lůžkových pokojích s vlastními koupelnami a toaletou.

•Práce a zábava: kdokoli bude v našem hotelu přebývat, má na každém pokoji i ve zbývajících částech hotelu možnost WiFi připojení (4 Mb/s) pro vlastní počítač zdarma a tak zůstane v kontaktu s okolním světem, zábavou i svojí prací.

•Příznivé ceny ubytování

Při delších pobytech jako 7 nocí, vícečetných návštěvách nebo vícečetném obsazení ubytovanými lze dohodnou cenu individuálně.Naším cílem je, abyste se tu cítili co nejlépe a uděláme pro to vše, co je v našich silách.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Vila Háj Třeština Úsov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Vila Háj Třeština

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Vila Háj Třeština, které nabízí ubytování ve městě (obci) Úsov - Úsov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Vila Háj Třeština. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Úsov - Úsov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.