Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Úpice a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


Apartmán Úpice ubytování Úpice

Apartmány Úpice se nalézají v budově, kde v přízemí je obchod a v prvním patře jsou dva nově zrekonstruované apartmány. Poloha budovy je ideální pro letní i zimní rekreaci.

Detailní popis objektu Apartmán Úpice ubytování Úpice a jeho okolí:

Apartmány jsou moderně zařízeny. V apartmánech se budete cítit jako doma. V apartmánu se může ubytovat maximálně 8 dospělých osob. Děti do 5 let mají pobyt zdarma, ale bez nároku na samostatné lůžko. Na zvýšeném patře mouhou být maximálně 3 dospělé osoby. Po domluvě předem, můžete sebou vzít i domácí zvířátko. Kouření je povoleno pouze na chodbě!!!Vybavení apartmánů: předsíň, koupelna (sprchový kout + wc), k dispozici je ještě jedno wc na chodbě v mezipodlaží. Kuchyň: sporák, lednice,mikrovlnka, topinkovač, toustovač, varná konvice. Obývací pokoj: v každém pokoji je zvýšené ložnicové patro, stěna, sedací souprava, televize (kabelová), radio. Teplávoda,topení (parovod).Parkování je zajištěno na vlastním dvorku s maximální kapacitou 3 auta.Restaurace a vinárna jsou vzdáleny cca 20m a bufet je vzdálen cca 100m.Sport: nejbližší SKI AREÁL v Petříkovicích (15 km) - 2 vleky, dětský vlek, noční lyžování, lyžařská škola, umělé zasněžování. SKI AREÁL Mladé Buky (22 km). V okolí Úpice a Malých Svatoňovic bezpočet běžeckých tras, krytý bazén a zimní stadion v Trutnově (15 km). Koupaliště v Trutnově, rybníky v Batňovicích (4 km) a Červeném Kostelci (10 km). V Havlovicích (3 km) nový sportovní areál - fotbalové, hokejové, basketbalové, tenisové, volejbalové, nohejbalové a házenkářské hřiště.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Úpice Úpice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Úpice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Úpice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Úpice - Úpice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Úpice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Úpice - Úpice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.