Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Úlice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion a restaurace U Hladů ubytování Úlice

Penzion U Hladu Vám nabízí ubytování dostupné z Plzně.V blízkosti se nachází v létě hodně navštěvvaná Hracholuská přehrada. Je možné jej využít jako penzion pro odpočinkové pobyty nebo pro ubytování pracovníků firem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion a restaurace U Hladů ubytování Úlice a jeho okolí:

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion U Hladů v obci Úlice nabízí pohodové ubytování pro firmy i jednotlivce.Pokoje jsou 1,2,4,5 lůžkové s vl.soc.zařízením a sprchou. Penzion se nachází 15km od Plzně směrem na Stříbro.V objektu se též nachází restaurace se salónkem, kterou je možno také využít pro pořádání různých oslav jak firemních tak osobních. Točíme pivo Gambrinus a vždy se zde setkáte s příjemnou obsluhou a dobrými cenami.V okolí naleznete krásnou a klidnou přírodu, která přímo vybízí k procházkám nebo k vyjížďkám na kolech.V blízkosti našeho penzionu se nachází v létě velmi vyhledávaná Hracholuská přehrada , ideální cíl dovolené pro rybáře a milovníky vodních sportů.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion a restaurace U Hladů Úlice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion a restaurace U Hladů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion a restaurace U Hladů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Úlice - Úlice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion a restaurace U Hladů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Úlice - Úlice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.