Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ujčov a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Ubytování u Lukášků ubytování Ujčov

vše potřebné naleznete na našich stránkách ulukasku.webnode.cz Náš pension byl registrován v IC v Byctřici nad Pernštejnem ,ale někdo nám to asi zrušil. Poněvadž s počítačem moc neumím pracuvat,prosím někoho ,kdo mi s tím pomůže to vrátit zpět. Děkuji.


Detailní popis objektu Penzion Ubytování u Lukášků ubytování Ujčov a jeho okolí:

Ubytování u Lukášků, je umístěno v blízkosti hradu Pernštějna v zeleni a tichu vrchoviny nad údolím řeky Svratky. Pouze dva rodinné apartmány s přímým přístupem do prostorné zahrady zajišťují neopakovatelnou atmosféru. Hostům nabízíme Parkování v uzavřeném areálu Venkovní posezení s možností grilování Venkovní bazén Odpovídající zázemí pro pobyt s dětmi Pobyt u nás nejčastěji využívají Rodiny s dětmi Milovníci turistiky Skupiny lyžařů (běh i sjezd)

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Ubytování u Lukášků Ujčov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Ubytování u Lukášků

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Ubytování u Lukášků, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ujčov - Ujčov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Ubytování u Lukášků. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ujčov - Ujčov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Zubr Ujčov
***

Penzion Zubr
[ ubytování Ujčov ]

asfaltové parkoviště, garáž pro uskladnění kol, lyží a lodí a oplocená travnatá plocha, kterou lze využít jako hřiště pro děti (je zde pískoviště a houpací lavička), cvičení aerobiku, jógy atd. V obci pak je fotbalové hřiště s kvalitním trávníkem, tenisový kurt s antukou a malé dětské hřiště.Penzion Zubr v obci Ujčov d ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou