Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Uhlířské Janovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Penzion Beruška.


Ubytování Uhlířské Janovice
Nově vybudovaný penzion v obci Chmeliště, 1 km od Uhlířských Janovic, 20 km od Kutné Hory a Kolína. V místě vlaková zastávka tratě Kolín-Ledečko. K dispozici jsou nové 2-5 lůžkové pokoje se soc. zařízením, TV, Wi-Fi a ledničkou.V přízení sál a restaurace.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Beruška

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Beruška, které nabízí ubytování ve městě (obci) Uhlířské Janovice - Uhlířské Janovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Beruška. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Uhlířské Janovice - Uhlířské Janovice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.