Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Uhlířské Janovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Beruška ubytování Uhlířské Janovice

Nově vybudovaný penzion v obci Chmeliště, 1 km od Uhlířských Janovic, 20 km od Kutné Hory a Kolína. V místě vlaková zastávka tratě Kolín-Ledečko. K dispozici jsou nové 2-5 lůžkové pokoje se soc. zařízením, TV, Wi-Fi a ledničkou.V přízení sál a restaurace.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Penzion Beruška ubytování Uhlířské Janovice a jeho okolí:

Nově vybudovaný Penzion Beruška najdete v malé obci Chmeliště nedaleko Uhlířských Janovic. Nachází se na klidném místě nedaleko vedlejší silnice vedoucí do Vavřince a je obklopen zelení. Obcí vede turistická stezka, lze tedy využít kola k cykloturistice nebo kolečkové brusle. Koupání se nabízí na nedalekém koupališti (cca 0,5 km) s tenisovými kurty. Penzion je vybaven také projekčním zařízením, které se dá využít při různých školeních a podnikových akcích.

Prostorný sál slouží k pořádání rodinných akcí, svateb, oslav narozenin nebo jen setkání s přáteli. Viz. fotogalerie.

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích se dvěma přistýlkami. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC a sprchovým koutem, minibarem, připojením k internetu, barevným LCD a dvěma křesly. Rovněž možnost připojení k Wi-Fi. Na chodbě a u recepce možnost příjemného posezení.

Penzion má vlastní nové parkoviště a útulnou restauraci se stavebně oddělenou částí pro kuřáky a nekuřáky. Je vybaven barevným LCD se satelitním příjmem.

Restaurace má zastřešenou venkovní terasu, možnost grilování na volném prostranství před penzionem, kde jsou k dispozici lavičky.

Vlaková zastávka Chmeliště – cca 300 m (směr Kolín nebo směr Ledečko). Město Uhlířské Janovice vzdáleno 1 km, kde je k dispozici lékař, pošta, Policie ČR, bankomaty, obchody, restaurace, knihovna, informační centrum s internetem, autobusová zastávka, vlaková zastávka, koupaliště. Kutná Hora vzdálena cca 23 km, Kolín cca 25 km.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Beruška Uhlířské Janovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Beruška

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Beruška, které nabízí ubytování ve městě (obci) Uhlířské Janovice - Uhlířské Janovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Beruška. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Uhlířské Janovice - Uhlířské Janovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.