Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Úherce a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


v soukromí U koní ubytování Úherce

Příjemné ubytování v soukromí v nově zrekonstruovaném domě v areálu jízdárny. 3 pokoje, kuchyně, 2x soc.zař., zahrádka s grilem. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Možnost jízdy na koních. Rodinné prostředí.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu v soukromí U koní ubytování Úherce a jeho okolí:

Příjemné ubytování v soukromí v nově zrekonstruovaném domě v areálu jízdárny. 3 pokoje, kuchyně, 2x soc.zař., zahrádka s grilem. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Možnost jízdy na koních. Rodinné prostředí.Privát U koní se nachází v malé vesničce Úherce u Nýřan 10 km od Plzně. Hlavní předností je ubytování v soukromí. Objekt o kapacitě 11 osob, plně vybaven pro krátkodobé přespání i pro prožití hezké dovolené. Je nově opraven, vybaven pěkným nábytkem a patří k němu malá zahrádka s úplným soukromím, s posezením a grilem. Apartmán je součástí areálu statku, kde majitel, který zde trvale bydlí, provozuje jízdárnu. Má však samostatný vchod. Je možné si domluvit výuku jízdy na koni, nebo projížďky v přírodě. Od 15.00 do 19.00 hod je možný přístup na zahradu majitele,který má malé děti, a kde je k dispozici bazén pro děti, pískoviště, houpačky a pod. Na návsi před domem, asi 100m,je další dětské hřiště.

Ve vesnici je koupací rybník, 2km je bazén. Nedaleko les, hezké projížďky na kole, houbaření a procházky.

Nejbližší město necelé 2 km. V okolí spousta památek: lovecký zámeček Kozel, hrad a zámek Horšovský Týn, zámek Nebílov, vodní hrad Švihov, klášter Plasy, Chotěšovský klášter, zřícenina Radyně, pseudorenesanční zámek v Lužanech, Klatovské katakomby. V Plzni kostel sv.Bartoloměje, Plzeňská radnice, historické podzemí, Velká synagoga, Pivovarské muzeum,

Plzeňský pivovar, ZOO, krytý i venkovní bazén , spousta sportovních vyžití např.: nejdelší motokárová dráha v ČR, ZORB, lanové centrum atd.

Domácí zvířátko je možné za příplatek a dodržování čistoty vzít s sebou.

Parkování přímo před objektem. Úschova kol možná.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci prov soukromí U koní Úherce

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro v soukromí U koní

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro v soukromí U koní, které nabízí ubytování ve městě (obci) Úherce - Úherce. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro v soukromí U koní. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení v soukromí věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Úherce - Úherce, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - v soukromí U koní Nýřany

v soukromí U koní
[ ubytování Nýřany ]

m2 velké, s lůžky 6+6+4, jsou vybaveny moderním nábytkem. Kompletně vybavená kuchyň 12 m2 : kuchyňská linka, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, drobné spotřebiče, jídelní stůl, nádobí. 2x sociální zařízení. Venkovní posezení na dvorečku. Ubytování na statku U koní služby Jeden pokoj má vlastní sociální zařízení a dva p ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou