Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Tyra Třinec a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Ubytování U Haliny ubytování Tyra Ubytování Třinec

Rodinný pension nabízí ubytování v bungalovech. Pěkně zařízené s celoročním provozem s kapacitou 60 osob. Ubytování pro firmy i skupiny osob. Možnost pořádání firemních i společenských oslav. Také rodinných rekreací. Vzdálenost z Třince 5km.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Ubytování U Haliny ubytování Tyra Ubytování Třinec a jeho okolí:

Vítejte na stránkách našeho rodinného penzionu U Haliny, jež se nachází v malebném údolí pod Javorovým vrchem v severovýchodní části pohoří Moravskoslezské Beskydy. V duchu téměř dvacetileté tradice vám nabízíme “nejen“ rekreační pobyty s vůní specialit domácí kuchyně, ale taktéž pořádání společenských akcí pro rodiny, firmy i jakékoliv jiné zájmové skupiny.Popis areálu :

Areál pensionu U Haliny je situován na zelené louce v mírném svahu na hranici lesa, ve vzdálenosti cca 100 metrů od příjezdové komunikace v údolí.

Vevnitř:

Obytné zázemí tvoří společenská budova + bungalovy o celkové ubytovací kapacitě 55 míst. Každý bungalov má dva obytné pokoje, sociální zařízení a minikuchyňku.V přízemí společenské budovy je umístěn hlavní sál s kapacitou cca 80 osob, stylový dřevěný bar s výčepem a toalety. V suterénu máme menší společ. místnost s otevřeným krbem o kapacitě cca 30 osob, a také blahodárnou českou saunu!Venku:

Víceúčelové travnaté hřiště, herna stolního tenisu, ruské kuželky, venkovní terasa s pergolou a zahradním krbem, menší bazén, louky. K zapůjčení máme momentálně pouze 2 horská kola. Pokud si kola přivezete, postaráme se o jejich úschovu.Aktivity:

Sportovně laděným zájemcům nabízíme např. tandemový paraglidingový let z Javorového, paintball, vícedenní horskou túru, trénink a vyjížďky na koních, zapůjčení lyžařského vybavení apod. Více o aktivitách všeobecně v tématu Sport
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování U Haliny Tyra - Třinec

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování U Haliny

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování U Haliny, které nabízí ubytování ve městě (obci) Tyra - Třinec. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování U Haliny. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Tyra - Třinec, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.