Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Týniště nad Orlicí a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Apartmány Jiruškova vila ubytování Týniště nad Orlicí

Apartmány v Týništi nad Orlicí jsou situované na náměstí v secesní vile.Pro hezké chvilky a krásné noci nabízíme dva luxusně zařízené dvoulůžkové apartmány a jeden velký apartmán s jednací místností. parkování před objektem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresstenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremhttp://www.apartmany-tyniste.cz
Telefon(+420) 604 888 500 (Hana Špryňarová)
(+420) 603 892 541 (Martin Špryňar)
 

Detailní popis objektu Apartmány Jiruškova vila ubytování Týniště nad Orlicí a jeho okolí:

O ApartmánuVítáme Vás u nejmalebnějšího apartmánu v Týništi nad Orlicí.

Pro hezké chvilky a krásné noci nabízíme dva dvoulůžkové luxusně vybavené apartmány se sociálním zařízením. Nabízíme také balkón s výhledem na historické náměstí.

Dále nabízíme jeden velký apartmán s jednací místností, plně vybavený včetně velké manželské postele, dobového křesla a rozkládacího gauče.

Doufáme, že v našech apartmánech naleznete klid a bude se Vám u nás líbit.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Jiruškova vila Týniště nad Orlicí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Jiruškova vila

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Jiruškova vila, které nabízí ubytování ve městě (obci) Týniště nad Orlicí - Týniště nad Orlicí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Jiruškova vila. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Týniště nad Orlicí - Týniště nad Orlicí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.