Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Týnec nad Sázavou a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Mlýn Brejlov ubytování Týnec nad Sázavou

Rodinný hotel na břehu řeky Sázavy, v nevšedním přírodním prostředí.Je vhodný pro rodinnou dovolenou i oslavy. Nabízí profesionální podmínky pro školení a firemní akce.
 je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnou

Detailní popis objektu Penzion Mlýn Brejlov ubytování Týnec nad Sázavou a jeho okolí:

Rodinný hotel na břehu řeky Sázavy. Nabízí ubytování v pokojích a chatičkách. Je proslulý skvělou kuchyní a nevšedním prostředím uprostřed přírody. Zajistí Vám romantickou svatbu i jiné rodinné oslavy. Pro firmy připravuje profesionální zázemí pro školení a firemní akce.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Mlýn Brejlov Týnec nad Sázavou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Mlýn Brejlov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Mlýn Brejlov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Týnec nad Sázavou - Týnec nad Sázavou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Mlýn Brejlov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Týnec nad Sázavou - Týnec nad Sázavou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Mlýn Brejlov Týnec nad Sázavou
**

Hotel Mlýn Brejlov
[ ubytování Týnec nad Sázavou ]

areálu je také parkoviště, volejbalové a nohejbalové hřiště, velké ohniště, místnost pro kola a molo k pohodlnému přistávání loděk. Od dubna je každoročně otevřena výletní restaurace a zahrádka na břehu Sázavy s domácími specialitami, masem a rybami na grilu, čerstvými zeleninovými saláty, deserty vlastní výroby a zmrz ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou