Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Turnov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Apartmány ŠULCOVÁ ubytování Turnov

Apartmán Šulcová se nachází v západní části města Turnov. Nabízíme pronájem 1. patra domu, které je zcela nově zařízeno. Zařízení: vstupní místnost se schodištěm, v patře kuchyňka 8 m2 - plně vybavená (mikrovlnka, varná konvice, překapávač, lednice..
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Apartmány ŠULCOVÁ ubytování Turnov a jeho okolí:

Apartmán Šulcová se nachází v západní části města Turnov. Nabízíme pronájem 1. patra domu, které je zcela nově zařízeno.

Zařízení: vstupní místnost se schodištěm, v patře kuchyňka 8 m2 - plně vybavená (mikrovlnka, varná konvice, překapávač, lednice, dvojplotýnkový vařič), dále koupelna se sprchovým koutem a závěsným WC. V jídelně je stůl a 6 celočalouněných židlí. Jedna ložnice má 30m2 (4lůžka), druhá ložnice 30m2 (2lůžka) a možnost 2 přistýlek. Veškeré vybavení z masivu, nové zdravotní matrace.Po dohodě je možno objednat snídaně.U domu je slunná zahrada o celkové rozloze 1000 m2, kde je zahradní sezení s ohništěm a parkování pro 3 auta.Od 1.6.08 bude u objektu zemní bazen 6 x 3 x 1,5 m s románským schodištem .Accommodation - Apartment Šulcová

is situated in the west side of Turnov (about 80 km / 49,71 mi from Prague). We offer rental of first floor, which has completely new equipment.- Description: vestibule with circular wooden stair, kitchen (8 m²) – full equipped (microwave oven, electric kettle, percolator, fridge with freezer, double hotplate cooker), bathroom with shower cabinet and WC, dining room, four – bedded bedroom (30 m2), double – bedded bedroom (30 m2), possibility of two additional beds. All the equipment made from wood, new health mattress.

- Breakfasts are possible after the agreement.

- Beside house there is a wide sunny garden (1000 m2) with garden terrace, fireplace, grill, and park place for three cars.

- New swimming – pool, with roman stairs, is available from 1.6.08.(6 x 3 x 1,5 m).


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány ŠULCOVÁ Turnov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány ŠULCOVÁ

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány ŠULCOVÁ, které nabízí ubytování ve městě (obci) Turnov - Turnov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány ŠULCOVÁ. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Turnov - Turnov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.