Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Tuchoměřice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Auberge de Provence ubytování Tuchoměřice

Vítáme Vás v naší restauraci a rodinném hotelu, který se nachází v drívější jezuitské rezidenci ze 17. století, 20 minut od centra Prahy a 5 minut od mezinárodního letiště Ruzyně a také poblíž zámku Tuchoměřice ze 17. století.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Hotel Auberge de Provence ubytování Tuchoměřice a jeho okolí:

AUBERGE DE PROVENCEVítáme Vás v naší restauraci a rodinném hotelu, který se nachází v drívější jezuitské rezidenci ze 17.století, 20 minut od centra Prahy a 5 minut od mezinárodního letiště Ruzyně a také poblíž zámku Tuchoměřice ze 17. století. Naše nabídka je z francouzsko-belgické kuchyně s kombinací toho nejlepšího vína, které tvorí ten nejlepší požitek jídla. Zahrada s vlastní pěstovanou zeleninou Vám garantuje kvalitu Vašeho jídla. Každé pátecní a sobotní večery Vás žívá muzika naladí správnými tony a zpříjemní Vám náladu. Děti jsou vítané a pokud je pěkné počasí, mohou se těšit ze zahrady s malou zvířecí farmou a hracím hřištěm. Zahrada je otevřená celoročně. V létě je možnost využití venkovní terasy a grilování. A zároveň Vám chceme připomenout, že naši zaměstnanci jsou připravení pro Vás uspořádat vše od romantické večeře ve dvou,přes rodinné oslavy,svatební hostiny, konference či dalších druhy oslavy, které Vám přinesou jedinečné zážitky. Tvořivost našeho týmu vyhoví zajisté požadavkům našich zákazníku. Auberge de Provence je místo,kde zaručeně strávíte příjemný čas...


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Auberge de Provence Tuchoměřice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Auberge de Provence

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Auberge de Provence, které nabízí ubytování ve městě (obci) Tuchoměřice - Tuchoměřice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Auberge de Provence. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Tuchoměřice - Tuchoměřice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.