Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Tučapy a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Hotel "U ZLATÉ RYBKY" ubytování Tučapy

Hotel, restaurace, vinárna U ZLATÉ RYBKY se nachází v obci Tučapy, mezi městy Rousínov a Vyškov.Hotel nabízí mimořádné ubytování ve 14 pokojích.Restaurace má kapacitu 80 míst, vinárna 50 míst. Parkování osobních vozidel na vlastním uzavřeném parkovišti.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCB stálá diskotéka - tanec - zábavaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Hotel "U ZLATÉ RYBKY" ubytování Tučapy a jeho okolí:

Hotel, restaurace, vinárna U ZLATÉ RYBKY se nachází v obci Tučapy, na státní silnici mezi městy Rousínov a Vyškov, vzdálené 25 km od Brna.

Hotel s výbornou restaurací a skvělou vinárnou je po kompletní rekonstrukci, která byla dokončena v září 2009.

Hotel nabízí mimořádné ubytování ve 14 jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Ve třílůžkových pokojích možnost přistýlky. Restaurace má kapacitu až 80 míst, vinárna 50 míst. Parkování osobních vozidel na vlastním uzavřeném parkovišti hotelu zdarma. Dále nabízíme možnost úhrady platebními kartami VISA, VISA Electron, V Pay, MasretCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club a JCB. Také je zde možnost připojení zdarma na internet přes Wi-Fi.

Pověst o zlaté rybce

Raritou a zajímavostí našeho hotelu je pověst o ZLATÉ RYBCE. Ta žila a dle místních starousedlíků snad i žije ve staré studni, která je umístěna u hotelové recepce. Tato studna má úctyhodné rozměry – průměr je 1,73 m, hloubka 15 m a výška vodního sloupce je 6 m – a stáří, které se odhaduje až na 250 let. V dávných dobách, kdy zde byla jenom studna a kolem ní nestálo žádné stavení, studna zachraňovala životy mnoha poutníků, kteří zmírali žízní. A ZLATÁ RYBKA, která jako dobrá víla v této studni přežívá, nejenže do syta každého zásobila vodou, ale splnila každému zuboženému poutníku jedno přání. Proto každý náš hotelový host si může směle na rybku sáhnout a přát si svoje tajné přáníčko, které se mu jistě do roka a do dne splní.

Restaurace s kapacitou až 80 míst nabízí široký výběr skvělých jídel, chlazených nealkoholických i alkoholických nápojů. Možnost pořádání různých společenských akcí a oslav – rodinné oslavy, svatby, promoce, podnikové večírky. Dále je možnost pořádání podnikových školení – k dispozici je dataprojektor. Hosté mohou zdarma využívat připojení na Internet pomocí Wi-Fi.

V letních měsících můžete posedět na příjemné terase s výhledem do krajiny a ochutnat něco z našich vynikajících jídel připravovaných na grilu.

Vinárna s kapacitou 50 míst nabízí mimo jiné široký výběr výborných moravských vín jakostních i přívlastkových – pozdní sběr nebo výběr z hroznů. Zde budeme pro vás připravovat nejrůznější program typu klubových akcí, menších koncertních vystoupení, besed se zajímavými lidmi a degustace.

V prostorách restaurace a vinárny se každý pátek pořádají diskotéky.

V hotelu je k dispozici 14 mimořádných pokojů:

1x jednolůžkový pokoj

7x dvoulůžkový pokoj

1x dvoulůžkový pokoj pro invalidu

4x třílůžkový pokoj

1x čtyřlůžkový pokoj

Každý pokoj má svou jedinečnou atmosféru, která Vás vtáhne do modrého NEBE, zelené OÁZY a vínově-červeného ORIENTU. Po sladkém probuzení Vás čeká vydatná snídaně pro načerpání nových sil do krásného nového dne v naší restauraci.

jednolůžkový pokoj 550,- Kč / pokoj a noc

dvojlůžkový pokoj 1 100,- Kč / pokoj a noc

třílůžkový pokoj 1 650,- Kč / pokoj a noc

čtyřlůžkový pokoj 2 200,- Kč / pokoj a noc

přistýlka 350,- Kč / osobu a noc

Ceny jsou uvedeny bez snídaně, kterou připravujeme na objednávku ,cena snídaně 60,- Kč.

Přistýlky jsou k dispozici po jedné u dvou třílůžkových pokojů a dvě u jednoho třílůžkového pokoje. Přistýlky jsou v podobě výsuvných postelí.

Celoročně si můžete jít zacvičit do našeho Fitness centra – 60,- Kč/hod nebo si zahrát Fotbálek, který je umístěn v salónku naší restaurace – 10,- Kč/hra. Dále máte k dispozici různé společenské hry – Šachy, Dáma, Mlýnek, Člověče nezlob se – 20,- Kč/hod. V letních měsících si na krásné rozlehlé zahradě můžete zahrát Petanque – 30,- Kč/hod


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel "U ZLATÉ RYBKY" Tučapy

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel "U ZLATÉ RYBKY"

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel "U ZLATÉ RYBKY", které nabízí ubytování ve městě (obci) Tučapy - Tučapy. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel "U ZLATÉ RYBKY". Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Tučapy - Tučapy, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Wellness hotel U Zlaté rybky Rousínov
***

Hotel Wellness hotel U Zlaté rybky
[ ubytování Rousínov ]

nafukovací halou, beach voleyball, paintballové hřiště, půjčovnu čtyřkolek. Active Wellness hotel U Zlaté rybky je ideální pro romantické pobyty, pobyty s dětmi, akční pobyty, pořádání večírků, teambuilding, školení, svatby, oslavy. Active Wellness hotel U Zlaté rybky se nachází v obci Tučapy na státní silnici mezi měs ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
nabídka výhodné - Hotel Stará Pošta Rousínov
***

Hotel Stará Pošta
[ ubytování Rousínov ]

apartmánů s plochou od 80m2 (3 lůžka + možná přistýlka) do 140m2 (4 lůžka + možná přistýlka) v mezonetové úpravě. Ke klidné atmosféře apartmánů přispívá krb či kamenná podlaha. Hotel je vybaven podzemní garáží a v celém areálu je k dispozici WiFi internet, který hosté samozřejmě mohou využít i v soukromí apartmánů. U h ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon