Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Truskavna Kokořín a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Roubenka 1791 ubytování Truskavna Penzion Kokořín

Přijďte se podívat do našeho penzionu v srdci kokořínské přírody. Ubytování ve stylových a moderních pokojích, útulná restaurace. Bazén, sauna, vířivka. Rádi Vás přivítáme a třeba i seznámíme s naším kozlem Lojzou.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Roubenka 1791 ubytování Truskavna Penzion Kokořín a jeho okolí:

Penzion nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s příjemnými interiéry staré roubené chalupy, jejich moderní vybavení však zajišťuje plný komfort.V areálu penzionu se nachází rovněž stylová restaurace, fitroom, venkovní bazén a sauna, masáže.Penzion je vhodný též pro pořádání různých seminářů či dalších skupinových akcí, kapacita je cca 20–24 osob.Otevírací doba restaurace:

Pondělí: zavřeno

Úterý: zavřeno

Středa: 14–20 hod.

Čtvrtek: 14–20 hod.

Pátek: 11–22 hod.

Sobota: 10–22 hod.

Neděle: 10–18 hod.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Roubenka 1791 Truskavna - Kokořín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Roubenka 1791

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Roubenka 1791, které nabízí ubytování ve městě (obci) Truskavna - Kokořín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Roubenka 1791. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Truskavna - Kokořín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Kokořín Kokořín
****

Hotel Kokořín
[ ubytování Kokořín ]

bizarními pískovcovými útvary a tajemnými roklemi. Nenechte si ujít ojedinělou turistickou atrakci - vyhlídkový vláček Kokořík - vyjede také na Vaše přání i mimo jízdní řád.Hotel Kokořín - ubytování : Ubytovat se můžete v 17 různých pokojích s jedinečným designem interiéru. K dispozici je i bezbariérový pokoj. Vybrat s ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty Diners Club InternationalPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou