Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Trmice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytovna U Teplárny ubytování Trmice

Nová ubytovna v tiché části města, dostupnost MHD, parkování, kamerový systém,
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůDetailní popis objektu Ubytovna U Teplárny ubytování Trmice a jeho okolí:

Ubytovna u Teplárny v Ústí nad Labem Vás vítá. Naše ubytovna je blízko Ústí nad Labem v klidné lokalitě. Ubytování za výborné ceny je vhodné jak pro jednotlivce tak pro firemní zákazníkyPři delším pobytu poskytujeme na základě dohody slevy na ubytování. V případě zájmu rádi připravíme snídaně, obědy, večeře.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna U Teplárny Trmice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna U Teplárny

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna U Teplárny, které nabízí ubytování ve městě (obci) Trmice - Trmice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna U Teplárny. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Trmice - Trmice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.