Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Třinec a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Rekreační Středisko Relax Centrum Třinec ubytování Třinec

Relax Centrum Třinec je místem, kde zapomenete na stres a shon dnešní doby, zregenerujete své síly ve wellness centru a nabijete se novou energií ve fitness nebo skvělou gastronomií v La Grande Restaurant.
přijímá kreditní karty VISA

Detailní popis objektu Rekreační Středisko Relax Centrum Třinec ubytování Třinec a jeho okolí:

relax, odpočinek, relaxace, wellness, fitness, centrum, třinec, restaurace, restaurant, vitální, svět, finská, sauna, vířivka, pára, turbo, sprcha, masáže, kardiocentrum, zumba, aerobic, pilates, zahrádka, terasa, dětský koutek

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Relax Centrum Třinec Třinec

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Relax Centrum Třinec

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Relax Centrum Třinec, které nabízí ubytování ve městě (obci) Třinec - Třinec. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Relax Centrum Třinec. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Třinec - Třinec, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.