Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Trhový Štěpánov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Hotel RABBIT Trhový Štěpánov.


Ubytování Trhový Štěpánov
Levné ubytování v mikroregionu ČESKÝ SMARAGD. Pro naše klienty je k dispozici 42 lůžek v 1-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Dále je k dispozici společenská místnost pro 76 hostů s kuchyní a barem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetgolfPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel RABBIT Trhový Štěpánov

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Hotel RABBIT Trhový Štěpánov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Trhový Štěpánov - Trhový Štěpánov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Hotel RABBIT Trhový Štěpánov. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Trhový Štěpánov - Trhový Štěpánov je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.