Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Trhový Štěpánov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Hotel RABBIT Trhový Štěpánov ubytování Trhový Štěpánov

Levné ubytování v mikroregionu ČESKÝ SMARAGD. Pro naše klienty je k dispozici 42 lůžek v 1-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Dále je k dispozici společenská místnost pro 76 hostů s kuchyní a barem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetgolfPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Hotel RABBIT Trhový Štěpánov ubytování Trhový Štěpánov a jeho okolí:

HOTEL RABBIT Trhový Štěpánov si Vám dovoluje touto cestou nabídnout ideální možnost jak levně strávit aktivní dovolenou nebo relaxační víkend v krásném prostředí kraje "BLANICKÝCH RYTÍŘŮ".Hotel se nachází ve městě Trhový Štěpánov nedaleko Vlašimi a na okraji CHKO Podblanicko, kde je nádherná příroda jak pro pěší tak pro cykloturistiku. Rájem pro vodáky je pak nedaleká řeka Sázava.Milovníci historie si přijdou na své při návštěvách hradů a zámků, jako například Vlašim, Český Štemberk, Růžkovy Lhotice, Jemniště či Konopiště.Z hlediska spojení vlakem či autobusem je umístění hotelu přímo ideální, protože se nachází v těsné blízkosti autobusové zastávky a železniční stanice (do 100m) v Trhovém Štěpánově. Dostupnost vlastním automobilem je rovněž výhodná (ca 5km od D1 Exit 49 nebo 56).Jedná se o nově zrekonstruovaný hotel, který od roku 1912 sloužil jako zájezdní hotel pro pražské turisty přijíždějící na venkov.Pro naše klienty je k dispozici 46 lůžek v 1-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Dále je k dispozici společenská místnost pro 76 hostů s kuchyní a barem.Součástí hotelu je relaxační centrum, které se nachází v suterénu budovy a zahrnuje mimo jiné saunu,ruční masáže,hydromasáže a další formy regenerace.Další využití pro:

- firemní akce jako jsou semináře, kurzy, školení, večírky

- rodinné oslavy

- svatební hostiny

- rautyVybavení:- wifi internet

- TV

- sociální zařízení součástí každého pokoje


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel RABBIT Trhový Štěpánov Trhový Štěpánov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel RABBIT Trhový Štěpánov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel RABBIT Trhový Štěpánov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Trhový Štěpánov - Trhový Štěpánov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel RABBIT Trhový Štěpánov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Trhový Štěpánov - Trhový Štěpánov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.