Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Třemošnice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


Hotel Club ubytování Třemošnice

Ubytovací a stravovací zařízení Club Hotel Třemošnice se nachází v krásném prostředí na úpatí Železných hor. Svou polohou v klidné části města uprostřed sport. areálu nabízí širokou škálu sportovního vyžití a ideální terény pro turistiku a cykloturistiku.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Hotel Club ubytování Třemošnice a jeho okolí:

Club Hotel Třemošnice, svým návštěvníkům nabízí celoroční ubytování ve 14-ti dvojlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a 4 pětilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. Restaurace Club Hotelu s kapacitou 50 míst a letní zahrádkou nabízí tradiční českou kuchyni, pořádání rautů, svateb, rodiných oslav a firemních akcí. Club Hotel se nachází v krásném prostředí Železných hor a přímo uprostřed sportovního areálu, který svým návštěvníkům nabízí širokou nabídku sportovního vyžití.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Club Třemošnice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Club

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Club, které nabízí ubytování ve městě (obci) Třemošnice - Třemošnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Club. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Třemošnice - Třemošnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.