Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Třeboň a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


***

 Penzion U Míšků ubytování Třeboň

Objekt se nachází v historickém centru Třeboně, světově známého lázeňského města, proslulého svou bohatou minulostí. Poskytuje ideální prostor pro dny odpočinku a relaxace pro Vás, Vaše nejbližší, přátele či zákazníky.

Detailní popis objektu Penzion U Míšků ubytování Třeboň a jeho okolí:

V našem rodinném penzionu Vám můžeme nabídnout neobvyklé nadstandardní ubytování v prostorných pokojích a apartmánech situovaných na pěší zónu. Představa o naprosté intimitě a soukromí hostů je zde dokonale naplněna, naleznete zde pozitivně naladěné prostředí, vhodné pro setkání s Vašimi přáteli i obchodními partnery. Pro pohodlí každého z Vás nabízíme parkování v uzavřeném dvoře.Toto zařízení je určeno především těm, kteří: chtějí formovat a zkrášlovat svoje tělo v POSILOVNĚ. Nejedná se o klasickou posilovnu s těžkými stroji a činkami pro kulturisty. Veškeré posilovací stroje určené k formování a zdokonalování postavy nejen žen, ale i mužů, jsou na špičkové úrovni. Během cvičení Vám bude k dispozici kvalifikovaný pracovník, který zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se výběru jednotlivých strojů a cviků. Snažili jsme se posilovnu zařídit tak, abyste se v ní cítili opravdu co nejlépe, aby Váš zážitek ze cvičení byl maximální. Posilovna je rovněž vybavena vysoce kvalitním prostorovým ozvučením Bose spolu s videoprojekcí. Záleží jen na Vás, jestli budete chtít při cvičení poslouchat Vaši oblíbenou hudbu nebo sledovat jakýkoliv film na plátně. Vše je zaměřeno na pohodu a dokonalý prožitek z pohybu.Bazén se slanou mořskou vodou získávanou zcela novou technologií pocházející z Austrálie. Voda nemá nepříjemný zápach chlóru a především je mnohem šetrnější k Vaší pokožce. Bazén je ideálním místem k odpočinku pro Vás, Vaši rodinu i přátele. V našem bazénku budete mít absolutní soukromí, budete ho mít jen pro sebe a pro své nejbližší. V dopoledních hodinách ho mohou rovněž využívat matky s malými dětmi.Záleží jen na Vás, na jakou teplotu budete chtít saunu vytopit a zda ze sauny skočíte přímo do bazénu nebo použijete speciální sprchový kout, který v daný okamžik vychrlí vysoké množství ledové vody pro dokonalé zchlazení.Ti, kteří chtějí být krásně opáleni ze solária (Ergoline 400 Turbo) po celý rok.V naší nabídce je i široká škála solární kosmetiky. Ti, kteří s oblibou vychutnávají masáž celého těla ve vířivé vaně. Vana Jacuzzi je vybavena velkým množstvím trysek, které příjemně namasírují celé tělo. Dle přání hosta můžeme do vody namíchat různé aromatické a pokožce prospěšné vonné přípravky. Ti, kteří chtějí využít služby masáže.V místě, kde budete mít opět maximální soukromí, máte možnost si vybrat z několika typů masáží (klasická masáž, aromatická masáž, atd.).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Míšků Třeboň

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Míšků

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Míšků, které nabízí ubytování ve městě (obci) Třeboň - Třeboň. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Míšků. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Třeboň - Třeboň, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.