Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Třeboň a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Pohádka ubytování Třeboň

Kouzelnou dovolenou v centru Třeboně můžete prožít v novém rodinném penzionu Pohádka. Penzion vznikl rekonstrukcí bývalého ubytování U Krbců.

Detailní popis objektu Penzion Pohádka ubytování Třeboň a jeho okolí:

V našem penzionu objevíte kouzlo půvabného stylu našich babiček (lidsky teplého nikoliv obstarožního). Styl, který především v interiérové části penzionu spočívá ve využití materiálu přírodního charakteru, kterým je masiv (téměř veškerý nábytek je z masivu), ve většině místností jsou odhaleny funkční dřevěné trámy s podhledovými palubkovými prkny. Pohádkovou harmonii dotváří typické babičkovské doplňky taktéž z přírodních materiálů. Vzduch, který budete v Penzionu Pohádka dýchat je prost jakéhokoliv kouře včetně kouře cigaretového. Pro kuřáky pak máme vyhrazen speciální kuřácký koutek na dvorku penzionu (mimo pokoje a společné chodby). S trochou nadsázky se dá říci, že dovolená v penzionu Pohádka je vhodná i pro všechny hosty s alergiemi na roztoče či prach.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Pohádka Třeboň

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Pohádka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Pohádka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Třeboň - Třeboň. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Pohádka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Třeboň - Třeboň, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.