Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Třeboň a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Karlos ubytování Třeboň

Penzion se nachází na okraji lázeňského města Třeboně, které je zapsáno na listině chráněných památek a přírodních rezervací UNESCO. Je situován cca. 2 km od středu města.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Karlos ubytování Třeboň a jeho okolí:

Objekt je umístěn na prostorném pozemku se zahradou, která je plně k dispozici při Vašem odpočinku. V rámci pobytu je možno využít parkování přímo v areálu ubytování (zdarma), uložení jízdních kol je zajišťováno v samostatné kolárně (zdarma).Penzion rodinného typu Karlos nabízí ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových apartmánech s televizory vybavených sociálním zařízením (WC, sprcha) a moderní kuchyňkou.Pro odpočinek je možno využít rozsáhlé služby třeboňských lázní.Příznivá vzdálenost pro lyžování v upravených areálech na rakouské straně Šumavy.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Karlos Třeboň

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Karlos

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Karlos, které nabízí ubytování ve městě (obci) Třeboň - Třeboň. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Karlos. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Třeboň - Třeboň, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.