Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Třeboň a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Turnov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Na Hradečku ubytování Třeboň

PENSION NA HRADEČKU nabízí ubytování v jižních Čechách, v lázeňském městečku Třeboň. Nachází se v malebném a tichém prostředí u lesa na okraji Třeboně, směrem na České Velenice. Přibližně 300m od pensionu je vzdálena restaurace, Benzina a 2km centrum.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://www.penzionnahradecku.cz/
Telefon(+420) 608 510 292
(+420) 384 724 446
 

Detailní popis objektu Penzion Na Hradečku ubytování Třeboň a jeho okolí:

Vybavení pensionu je účelové a přizpůsobené rodinám s dětma. Každý pokoj je klasicky vybaven televizí, koupelnou a toaletou.Kapacita pensionu je 20 míst ( 2x2,1x3,2x4,1x5 ).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Na Hradečku Třeboň

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Na Hradečku

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Na Hradečku, které nabízí ubytování ve městě (obci) Třeboň - Třeboň. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Na Hradečku. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Třeboň - Třeboň, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.