Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Třebíč a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Hotel ZLATÝ KŘÍŽ ubytování Třebíč

Žádný jiný hotel nebo penzion neumožňuje tak zajímavé pohledy z pokojů jak na památky UNESCO, tak na náměstí, které je třetí největší v republice. Tvoří spojnici náměstí (Synagoga-100m) s židovskou čtvrtí.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club International stálá diskotéka - tanec - zábavakrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Hotel ZLATÝ KŘÍŽ ubytování Třebíč a jeho okolí:

Kapacita našeho hotelu je 77 lůžek. Na přání zajistíme 1,2,3 nebo 4 lůžkový pokoj. Každý pokoj má své sociální zařízení (wc a sprcha). Pokoje jsou standardně vybavené. Pokoje mají výhled na třebíčské náměstí nebo na památky Unesco - židovské město, bazilika sv. Prokopa. Nabízíme ubytování od 490Kč za pokoj.Občerstvení Vám nabízíme v přízemí hotelu - restaurace Kleopatra a Panoráme. Možnost oslav, firemních akcí, svateb, školení. Salonek, letní terasa a zimní zahrada. Denní menu, možnost grilování, rautů, banketů.Ojedinělé výhledy restaurace „Panoráma“ v 5. podlaží, včetně zimní zahrady a venkovních teras, velmi příjemné posezení ve večerních hodinách ve výšce 20m. V této ojedinělé vyhlídkové terase vedle příjemného posezení během chvíle získáte ucelený přehled o městě – photo point.

V prvním patře se nachází kavárna čajovna Babylon, která nabízí ohromný výběr čajů a káv ze všech zemí, dále ostatní nápoje a drobné občerstvení. Pro náruživé vodní dýmka s výběrem ze 30 druhů tabáků. V prodeji i čajové příslušenství.Překrásný výhled nabízí kromě pokojů také vyhlídková terasa s občerstvením ve 4. patře hotelu. Dostupnost do všech pater je bezbariérová - výtahem.Pro uvolnění nabízíme relaxační centrum v suterénu hotelu - sauna, bazén, whirpool, masážní křeslo. Dále je v hotelu kadeřnictví, masáže, manikůra a kosmetika.Parkování je možné před hotelem, za hotelem a na velkém parkovišti na náměstí. Každé parkování zdarma jedině s příslušnou parkovací kartou - po domluvě na recepci hotelu.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel ZLATÝ KŘÍŽ Třebíč

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel ZLATÝ KŘÍŽ

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel ZLATÝ KŘÍŽ, které nabízí ubytování ve městě (obci) Třebíč - Třebíč. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel ZLATÝ KŘÍŽ. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Třebíč - Třebíč, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.