Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Třebechovice pod Orebem a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Hotel Bor ubytování Třebechovice pod Orebem

Třebechovice pod Orebem jsou město nacházející se 13km východně od Hradce Králové pod vrchem Oreb. Hotel nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích.
Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internetK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Hotel Bor ubytování Třebechovice pod Orebem a jeho okolí:

Vážení návštěvníci!Vítáme Vás na stránkách Hotelu Bor v Třebechovicích pod Orebem.Třebechovice pod Orebem jsou město nacházející se 13km východně od Hradce Králové pod vrchem Oreb.Hotel nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích.Hosté, ale i návštěvníci restaurace, mohou zdarma využívat připojení wifi.Parkování zdarma před budovou hotelu je samozřejmostí.

Nejen rodiny s dětmi jistě ocení sousedící koupaliště. Areál městského koupaliště se nachází asi 50 metrů od Hotelu Bor. Uvnitř areálu se nacházejí 3 bazény - plavecký bazén 25x12 m, rehabilitační kulatý bazén o průměru 16 m s vzduchovými a vodními tryskami a dětské brouzdaliště o průměru 10 m. Kromě toho je v areálu 96m dlouhý tobogán a 12m dlouhá dvojskluzavka s dojezdovým bazénem. Okolo bazénů jsou travnaté i zastíněné odpočinkové plochy. V areálu koupaliště se nachází kurt na plážový volejbal, stolní tenis a minigolf.

V Hotelu Bor se budete cítit dobře nejen Vy, ale i Vaši čtyřnozí miláčci, které rádi bez poplatku ubytujeme.Dovolená a zajímavosti  okolíTřebechovické muzeum betlémů – zřejmě jediné muzeum v České republice, které má otevřeno i na Štědrý den. Je tu totiž vystaveno více než 300 betlémů v čele s nejcennějším Proboštovým betlémem. Obr mezi betlémy s délkou 7 m, výškou 1,8 m a hloubkou 3 m se skládá z více než dvou tisíc vyřezávaných dílů a z celkem 373 figur se 171 pohybuje. Betlém zaznamenal mimořádný ohlas na světové výstavě EXPO 67 v Montrealu i na dalších místech ve světě.

Památník bitvy u Chlumu – 3. července 1866 byla u Hradce Králové svedena jedna z největších bitev 19. století. Na vyvýšenině Chlum stojí muzeum a rozhledna s výhledem na centrální prostor bojiště, každoročně ve výročních dnech bitvy se zde konají pietní a vzpomínkové akce. Památková zóna ovšem zahrnuje více než čtyři stovky pomníků, individuálních hrobů i hromadných pohřebišť a dvě naučné stezky. Jedna vás provede centrálním bojištěm, druhá lesem Svíbem.Hrad Potštejn - zříceniny mohutného gotického hradu nad stejnojmennou obcí, někdejší sídlo loupeživých rytířů. V letech 1747–1782 v jeho rozvalinách marně hledal poklad hrabě Jan Ludvík Harbuval de Chamaré; příběh inspiroval Aloise Jiráska k sepsání novely Poklad.

S Boženou Němcovou do Babiččina údolí - Při procházce Babiččiným údolím narazíte na spousty míst, která vám připomenou dvě stě let starý příběh spisovatelky Boženy Němcové. Navštivte Staré Bělidlo, projděte se kolem Panské hospody k Viktorčinu splavu, vyšplhejte k lesnímu altánu a nezapomeňte ani na zámek, kde sídlila paní kněžna se svou schovankou. Empírový zámek v Ratibiořicích si zvolila za své letní sídlo vévodkyně Vilémina Kateřina Zaháňská, která v knize Babička vystupuje jako „paní kněžna“. V Babiččině údolí i na zámku se koná řada akcí, při nichž postavy z knížky ožívají; vypravte se na některou z nich. Máte-li rádi renesanci, bude se vám líbit zámek v Náchodě s několika prohlídkovými okruhy a medvědáriem i historické centrum Nového Města nad Metují. Zdejší zámek se zahradou upravil v letech 1909–1915 známý architekt Dušan Jurkovič; zejména interiéry nabízejí zajímavou přehlídku vrcholné secese, art deco, kubismu a funkcionalismu.

Hradec Králové – město na soutoku Labe a Orlice s vynikající urbanistickou koncepcí a souborem secesních a funkcionalistických staveb z počátku 20. století, spojených se jmény českých architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry. Dominantou centra je katedrála sv. Ducha, gotická stavba z režného zdiva, založená královnou Eliškou Rejčkou.

Cesta Aloise Jiráska – zpřístupňuje prakticky celý hlavní hřeben Orlických hor, dá se projít pěšky i projet na kole. Začíná v Broumově, vede přes Hronov a Náchod do údolí Metuje; přes Olešnici se stoupáním na Vrchmezí dostane na hlavní hřeben, kterým pokračuje přes Šerlich a poblíž Velké Deštné stále po hlavním hřebeni až k Haničce, kde vstupuje do Žamberských lesů.

Zámek Častolovice – interiéry s freskami, kazetovými stropy a sbírkami obrazů a zbraní dokumentují životní styl a bytovou kulturu rodu Sternbergů v průběhu čtyř staletí. Na návštěvníky čeká také rozsáhlý park s jezírkem, mini zoo, obora s bílými daňky a zámecká cukrárna. Zámek nabízí i prohlídky pro nevidomé.

Zámek Opočno - velkolepý renesanční zámek s arkádovým nádvořím a rozsáhlou zbrojnicí. V okolí anglický park se vzácnými dřevinami a několika romantickými stavbami, letohrádkem, jízdárnou, míčovnou a oranžerií.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Bor Třebechovice pod Orebem

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Bor

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Bor, které nabízí ubytování ve městě (obci) Třebechovice pod Orebem - Třebechovice pod Orebem. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Bor. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Třebechovice pod Orebem - Třebechovice pod Orebem, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Bor Třebechovice pod Orebem
***

Hotel Bor
[ ubytování Třebechovice pod Orebem ]

vrcholky Orlických hor. Turistika, procházky a houbaření, obora s divočáky, bílými daňky, koňmi. Golfové hřiště v nedalekých Libranticích. Tenisové kurty a kuželna. Sjíždění Divoké Orlice na kánoích nebo raftech. Paintball a seskoky padákem. Výlety: zámek Opočno, ZOO Dvůr Králové, zámek Častolovice, přehrada Rozkoš, Ku ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou