Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Travná Javorník a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Chata Na Rychlebách ubytování Travná Chata Javorník

Ubytování v Rychlebských horách, jenž jsou známé především nově zrenovovaným Rychlebským stezkám. Chata skýtá ubytování až pro 12 osob. V blízkosti se rovněž nachází ski areál Zálesí.


Detailní popis objektu Chata Na Rychlebách ubytování Travná Chata Javorník a jeho okolí:

Přijeďte do Rychlebských hor, do zapadlé horské osady na Zálesí, kde prožijete klidnou dovolenou v krásné krajině v nově zrenovované chatě. Jestliže jste milovníky dvou kol, určitě Vás potěší známé Rychlebské stezky, které se těší velké oblibě. Své miláčky si můžete uschovat v připravené garáži. Na své si přijdou i lyžaři, nedaleko objektu se nachází lyžařský areál Ski Zálesí. V blízkosti chaty se nachází nespočetné množství historických památek a míst, které stojí za návštěvu, tudíž je to ideální místo pro turisty. Poblíž chaty se nachází například Borůvková hora a zámek Jánský Vrch v Javorníku. Daleko to není ani do sousedního Polska, které jistě také stojí za návštěvu. Chata skýtá ubytování až pro 12 osob. V přízemí je kuchyně, dva pokoje a sprchový kout s WC. Dále v patře jsou dva pokoje. Vytápění chaty je řešeno kachlovými kamny (dřevo je zahrnuto v ceně pobytu). K dispozici je možnost internetového připojení a (TV). Nechybí ani venkovní posezení a možnost opékání.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Na Rychlebách Travná - Javorník

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Na Rychlebách

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Na Rychlebách, které nabízí ubytování ve městě (obci) Travná - Javorník. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Na Rychlebách. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Travná - Javorník, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.