Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Těšice Mikulčice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Penzion ve Vinařství Maláník.


Ubytování Těšice Penzion Mikulčice
Penzion se nachází v prostorách rodinného vinařství, v lokalitě „Těšických búd“ v obci Mikulčice. Nabízíme ubytování ve 4 moderně zařízených pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením, s kapacitou 15 lůžek.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion ve Vinařství Maláník

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion ve Vinařství Maláník, které nabízí ubytování ve městě (obci) Těšice - Mikulčice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion ve Vinařství Maláník. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Těšice - Mikulčice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.