Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Těšice Mikulčice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion ve Vinařství Maláník ubytování Těšice Penzion Mikulčice

Penzion se nachází v prostorách rodinného vinařství, v lokalitě „Těšických búd“ v obci Mikulčice. Nabízíme ubytování ve 4 moderně zařízených pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením, s kapacitou 15 lůžek.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Penzion ve Vinařství Maláník ubytování Těšice Penzion Mikulčice a jeho okolí:

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička se nachází v prostorách rodinného vinařství, v lokalitě „Těšických búd“ v obci Mikulčice. Jsme tu pro hosty, kteří touží poznat krásu jižní Moravy, místní zvyky, vinařské tradice a kulturní památky. Oblast je vhodná pro cykloturistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí.Nabízíme ubytování ve čtyřech moderně zařízených pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením, s kapacitou 15 lůžek (3x třílůžkový, 1x šestilůžkový). Hostům je k dispozici nově vybavená kuchyňka a společenská místnost. V letním období je možné posezení na venkovní terase.Mimo jiné zákazníkům nabízíme parkování před objektem, zajištění snídaní, bezdrátové připojení k internetu, možnost uspořádání řízených degustací s prohlídkou prostor moderního vinařství.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion ve Vinařství Maláník Těšice - Mikulčice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion ve Vinařství Maláník

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion ve Vinařství Maláník, které nabízí ubytování ve městě (obci) Těšice - Mikulčice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion ve Vinařství Maláník. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Těšice - Mikulčice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.