Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Teplá a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Hotel u Nádraží ubytování Teplá

Rodinný hotel U Nádraží se nachází v klidném prostředí na okraji města Teplá nedaleko místního nádraží, vzdálen 1 km od známého Kláštera Premonstrátů Teplá. V hotelu je restaurace kde je možnost si objednat jak z hotových jídel tak i minutkové stravy.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Hotel u Nádraží ubytování Teplá a jeho okolí:

Rodinný hotel U Nádraží se nachází v klidném prostředí na okraji města Teplá nedaleko místního nádraží, vzdálen 1 km od známého Kláštera Premonstrátů Teplá. Samotná lokalita je na okraji lázeňského trojúhelníka Mariánské Lázně- Karlovy Vary - Konstantinovi Lázně na tepelské vrchovině v CHKO Slavkovský les v nadmořské výšce cca 670 m.nad mořem.

s čistým prostředím a nádhernou krajinou bez průmyslové výroby s množstvím rybníků a lesních porostů. V okolí je několik přírodních vývěrů minerálních vod. Lokalita vybízí návštěvníky k turistice a cykloturisticeHistorie hotelu

Výstavba řádem Premonstrátů v roce 1902 s názvem Banhof, v roce 1905 byl k této stavbě přistavěn společenský sál, který slouží do současnosti jako kultůrní dům. Stavba byla majetkem Premonstráckého řádu do roku 1942 a byla pronajímána. V roce 1942 byl hotel se sálem oceněn a pod nátlakem říše odprodán. V roce 1945 byla stavba převedena na stát a provozována městem až do roku 1960, kdy byl hotel převeden na Jednotu Toužim a kultůrní dům zůstal městu. V roce1994 byl hotel odprodán soukromému vlastníkovi. Vzhledem ke špatnému stavebnímu stavu a nutné rekonstrukci tento majitel nebyl schopný finančně celou rekonstrukci zvládnout a skončil v konkurzu. Na počátku roku 2008 tento hotel zakoupila od správce konkurzní podstaty fa POBITAS spol. s r.o. a začala s rekonstrukcí. Ke konci měsíce května 2008 byl zprovozněn restaurační provoz s restaurací a jídelnou s celkovou kapacitou 63 míst. Během zimního období bylo zrekonstruováno ubytovací zařízení s 8 pokoji a jedním apartmánem s celkovou kapacitu 27 lůžek. Svoji kapacitou slouží jako rodinný hotýlek s individuálním přístupem ke každému klientovi.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel u Nádraží Teplá

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel u Nádraží

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel u Nádraží, které nabízí ubytování ve městě (obci) Teplá - Teplá. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel u Nádraží. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Teplá - Teplá, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.