Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Temelín a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Plzeň a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 10 m/s


Ubytovna Temelínská hospoda ubytování Temelín

Levné ubytování v malebném kraji jižních čech v obci Temelín, v docházkové vzdálenosti od JE Temelín, 6km od Týna nad Vltavou a 25km od Českých Budějovic.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Ubytovna Temelínská hospoda ubytování Temelín a jeho okolí:

Přijměte naši nabídku vás pohodlně a levně ubytovat v našich plně vybavených pokojích. Jsou pro vás připraveny:4 dvoulůžkové pokoje s lednicí, Wi-Fi připojením k internetu, televizí se satelitním příjmem

1 apartmán pro 5 osob s kuchyňkou, lednicí, Wi-Fi připojením k internetu, televizí se satelitním příjmemJednotná cena je 150kč bez DPH za osobu a den. Delší doba pobytu dohodou.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Temelínská hospoda Temelín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Temelínská hospoda

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Temelínská hospoda, které nabízí ubytování ve městě (obci) Temelín - Temelín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Temelínská hospoda. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Temelín - Temelín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.