Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Telnice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Chata U Nováčka ubytování Telnice

Středisko se nachází v krásném prostředí Krušných hor, v lokalitě Zadní Telnice cca 15 km od města Ústí nad Labem. 100 metrů od chaty je konečná stanice autobusového spoje z Ústí nad Labem.30m od střediska se nachází centrální lyžařský vlek.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa


Detailní popis objektu Chata U Nováčka ubytování Telnice a jeho okolí:

Chata U Nováčka se nachází v lokalitě SKI centra, které nabízí : 8x vlek, 9x sjezdové tratě vč. dětských, cvičných. Dále nabízí běžkařské okruhy 2-7km dlouhé.30m od chaty je centrální vlek "Rudný", který Vás vyveze na další sjezdové tratě.Parkování 50m od střediska - zdarma.

Vlastní chata má 8pokojů / 2.4,5,6ti lůžkové/ o celkové kapacitě 35 lůžek.Společenská místnost s televizí a HIFI soupravou. Socoální zařízení je společné / 2x WC, 2x sprchový kout, 4x umývadla /. k Dispozici patří kompletně vybavená kuchyňka / 2x el.sporák, mikro.trouba, varná konvice + nerez nádobí / Dle kapacity jednotlivých pokojů je vybavená skříňka s dílčí, kuchyňskou výbavou. Možnost vlastního vaření.

Každý pokoj má svojí skříňku / talíře, příbory, hrníčky, skleničky a td./ K dispozici je možná i místnost se stolním teisem / dle dohody /

Cena : ubytování od 280 Kč na osobu/den + příslušný rekreační poplatek za osobu,nad 18 let. Strava dle individuální dohody / od 180 Kč /. Platí pro školy,sportovní kempy,lyžařské výcviky, tábory, skupiny a pod.

Provoz střediska je celoroční.

Možnost pronájmu celého střediska - cena dle dohody.

Zima - lyžování

Léto - výlety do okolí / Tisské stěny - horolezectví /jízda na koni, cyklo turistika, koupání v přírodních nádržích, kulturní památky, města do 20km - Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, kde je další sportovní či kulturní vyžití,plavecké bazény atd.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata U Nováčka Telnice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata U Nováčka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata U Nováčka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Telnice - Telnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata U Nováčka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Telnice - Telnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.