Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Tanvald a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytování Pospíšil ubytování Tanvald

Ubytování, které Vám chceme nabídnout, se nalézá v Jizerských horách na severu Čech, na dobře přístupném místě v údolí řeky Kamenice.

Detailní popis objektu Ubytování Pospíšil ubytování Tanvald a jeho okolí:

Jedná se o moderní rodinný dům s dobrým zázemím a s vytvořenými podmínkami pro ubytování hostů. Ubytování je vhodné pro menší skupiny, ocení jej rodiny s dětmi od 10 let, ale i starší páry vyhledávající klidné místo pro trávení dovolené.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Pospíšil Tanvald

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Pospíšil

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Pospíšil, které nabízí ubytování ve městě (obci) Tanvald - Tanvald. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Pospíšil. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Tanvald - Tanvald, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.