Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Tanvald a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Chata Horská bouda Borůvka ubytování Tanvald

V chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, nad městečkem Desná, na cestě k přehradní nádrži Souš, najdete příjemné prostředí pro Vaši rodinnou letní i zimní dovolenou, ale i pro firemní akce a pobyty.

Detailní popis objektu Chata Horská bouda Borůvka ubytování Tanvald a jeho okolí:

Komfort ubytování zaručují dvou až šesti lůžkové apartmá s plně vybavenou kuchyní, jídelním koutem a vlastním sociálním zařízením. K vybavení patří i prostorná společenská místnost s krbem, TV a SAT, lyžárna, sušárna, zahrada s venkovním krbem, dětskými prolézačkami a ruským kuželníkem, hřištěm, vlastním bazénem a terasou pro chvíle odpočinku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Horská bouda Borůvka Tanvald

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Horská bouda Borůvka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Horská bouda Borůvka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Tanvald - Tanvald. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Horská bouda Borůvka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Tanvald - Tanvald, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.